החוויה שבספארי

כמה מילים עלינו


חברת ליאון ספאריס(Lion Safaris) שמה לה למטרה להתמקד בטיולי ספארי בטנזניה ולתפור את הטיול אישית לצרכי הנוסע. טיולי ספארי מותאמי נוסע. לכל נוסע צרכים משלו , אופי משלו, מטרות משלו ותקציב משלו.


אנחנו מתאימים עצמנו לנוסע העצמאי, לטיולי משפחות, טיולי בר/ בת מצווה, טיולים לציבור שומרי המסורת, טיולים לחובבי הרפתקאות, טיולים המותאמים לגיל השלישי ולקבוצות קטנות.
אנו מאמינים שטיול ספארי הוא טיול שלא עושים באופן תדיר, לכן אנו מקפידים להתאים את הטיול לפרמטרים שונים שמותאמים לכל נוסע. טיול ספארי ניתן לבצע החל מאוהלים באתרי הקמפינג השונים הפזורים בשמורות הטבע בטנזניה ועד ללודג'ים המפוארים ביותר הכל לפי הצרכים והתקציב. אנו היחידים שמאפשרים שילוב של לינה בקמפינג עם לינה בלודג'ים בדרגות שונות.
בחרנו לכם את מיטב המדריכים המקומיים. המדריכים דוברי אנגלית. כל המדריכים בעלי ידע רב וניסיון בהדרכת טיולים של מעל 10 שנים.
חרשנו את טנזניה ובחרנו בחברה שותפה מקומית הטובה ביותר, השמה דגש , יחד עמנו על הפרטים הקטנים ביותר ומלווים אתכם החל משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב המאוחרות.
בחרנו לכם את שמורות הטבע הטובות ביותר בטנזניה, עם מגוון חיות בר גדול ומגוון אטרקציות. לקינוח אנו מארגנים, למי שמעונין, מסלול חוויתי בזנזיבר במלון בוטיק מהטובים שבאי.
ישנה אופציה למדריך ישראלי דובר עברית.


אז בואו הצטרפו לחוויה שמתחילה עם הליך הרישום, לאורך תכנון הטיול, בטיול עצמו ומובטח לכם שתספרו חוויות מטיול הספארי שלכם הרבה אחרי שתחזרו!

התמחות בספארי

עשרות טיולים מידי שנה , נסיון ומקצוענות ללא פשרותצרו קשר עם צוות ליאון ספאריס

בטלפון 03-5611016

או באמצעות הטופס
//]]>